Rychlé přihlášení
 
uživatelské jméno (email):heslo:

registrace

připomenout heslo

 
Novinky
 

Compass Group Czech Republic s.r.o.

Jankovcova 1603/47a
170 00 Praha 7
IČ: 00642215

Spisová značka: C 694 vedená u Městského soudu v Praze

Tyto webové stránky jsou určeny všem našim hostům a jejich rodičům. Po přihlášení budete mít na výběr z několika možností. Můžete jednoduše zjistit finanční stav na účtu, získat přehled o tom, jaké jídlo si host odebral, jestli při výběru zohledňuje naše doporučení, kolik peněz utratil za nákup v doplňkovém prodeji a následně ovlivnit další výběr. Rodič mající vícero dětí, může “spravovat“ současně i několik účtů. Po přihlášení do systému, bude možno nahlížet i na jídelníček, dle kterého je možné doporučit, ale i objednat dětem oběd na následující den. V neposlední řadě umožňujeme našim hostům i rodičům zveřejnit zde své názory a připomínky, které nám mohou dopomoci k neustálému zlepšování našich služeb. Věříme, že tento komunikační portál přispěje k vyšší spokojenosti se službou společnosti Scolarest.
 
                                                                                              Váš Scolarest
 
Eurest


 
 

 
V České republice našich služeb využívá 35.000 žáků a studentů ze 170 škol. Jsme zaregistrováni v sítí školských zařízení a důsledně dbáme na dodržování platné legislativy, která se vztahuje ke školnímu stravování v České republice. Stavíme na dobrých základech školního stravování  a také čerpáme poznatky i úspěšné postupy našich kolegů ze zahraničí, které jej dále rozšiřují. Naším cílem je, aby naši hosté nebrali stravování jen jako oběd, ale nedílnou součást jejich života, o které je dobré vědět co možná nejvíce. A samozřejmě, aby měli z návštěvy školní restaurace co nejlepší pocit.

Ve Scolarestu na vás mimo jiné  čeká:
 
 výběr z několika druhů hlavních jídel bez nutnosti předchozího objednání
♥ čerstvá a vyvážená strava z kvalitních a prověřených suroviny
 produkty, které jsme vyvinuli pro školní stravování – se sníženým obsahem solí a   
    bez přidaných konzervačních látek
 přílohová zelenina, která je upravována v páře
 nabídka čerstvých zeleninových salátů
 polévky bez přidaného glutamátu
 
 .
Přinášíme nové trendy a pohledy na školní stravování. Zavádíme nové programy školního stravování, které jsou atraktivní, inovativní a přínosné pro všechny hosty. Naším hlavním cílem je, aby se u nás všichni hosté cítili spokojeni a tomu podřizujeme veškeré naše jednání.